Dersevi Ücretsiz Online Dershane

Çemberde Teğet Kiriş Özellikleri ve Kuvvet

Dersler Çemberde Teğet Kiriş Özellikleri dersi altında, Çemberde Teğet Kiriş Özellikleri, Çemberde Kuvvet konuları anlatılmakta ve konu ile ilgili çözümlü örnekler yer almaktadır. Çemberde Teğet Kiriş Özellikleri dersine girmek için tıklayınız.

 
Çember

Dersler Çember dersi altında, Çember ve Çemberde Açı Özellikleri anlatılmakta  ve konu ile ilgili çözümlü örnekler yer almaktadır. Çember dersine girmek için tıklayınız.

 
Doğru Analitiği

Dersler Doğru Analitiği dersi altında, Dik Koordinat Düzlemi, İki Nokta Arasındaki Uzaklık, Orta Noktanın Koordinatları, Paralelkenarın Köşe Koordinatları, Üçgenin Ağırlık Merkezi ve Alanı, Eksenleri İki Noktada Kesen Doğrular, Orjinden Geçen Doğrular, Eksenlere Paralel Doğrular, Doğrunun Eğimi, İki Noktası Verilen Doğrunun Eğimi, Doğruların Paralellik Koşulu ve Doğruarın Diklik Koşulu  anlatılmakta ve konu ile ilgili çözümlü örnekler yer almaktadır. Doğru Analitiği dersine girmek için tıklayınız.

 
Dairede Çevre ve Alan

Dersler Dairede Çevre ve Alan dersi anlatılmakta ve konu ile ilgili çözümlü örnekler yer almaktadır. Dairede Çevre ve Alan dersine girmek için tıklayınız.

 
Dik Prizmalar

Dersler Dik Prizmalar dersi altında, Dikdörtgenler Prizması, Kare Dik Prizma, Küp, Dik Silindir, Dönel Silindir ve Eşik Tutulan Dik Silindir anlatılmakta ve konu ile ilgili çözümlü örnekler yer almaktadır. Dik Prizmalar dersine girmek için tıklayınız.

 
Piramitler

Dersler Piramitler dersi altında, Düzgün Kare Piramit, Dik Koni, Dönel Koni ve Küre anlatılmakta ve konu ile ilgili çözümlü örnekler yer almaktadır. Piramitler dersine girmek için tıklayınız.

 


Sayfa 1 > 3

Dersevi Forum Editörü Veya Eğitmeni Olmak İstermisiniz?

Dersevi.net forum sayfası yakında açılıyor. Forum editörü veya eğitmeni olabilirim diyorsanız CV niz ile birlikte iletişim bilgilerinizi info@dersevi.net 'e gönderin.

DERSLER